Suché sny

18. 09. 2010 | † 28. 05. 2011 | kód autora: hi4

Ano vážení, je to tak.

Je to prasačka. Nebo prasnice. Nebo prasečinka. Nebo cokoli, co vyjadřuje dostatečné opovržení a obsahuje vepřové.

Vytipovala si pár mužochlapců z její mučírny, které vášnivě obdivovala a myslela na jejich těla propletená se svým, vysněným a mužským. Pokoušela se o nich psát povídky (o tom, jak si dělí zmrzlinu nebo pivo, nebo vášnivé chvilky), pokoušela se je kreslit v náruživém objetí.

Dopadlo to povětšinou tak, že ji začali nenávidět, když jim začala vysvětlovat, co se po nich chce a jak budou reagovat, až tohle vyzkouší. Kromě mnoha nepublikovatelného zazněla i slova "moje zadnice" a "jednosměrka".

Jako poslední se z jejích sítí duševně pochroumaný dříve zvaný Ml.S., který dnes je oficiálně zproštěn titulu (mladý Snape), neboť se tak vůbec nechoval, jen to prostě je dlouhovlasá plavá vychrtlina s pihami na nose (které se velmi dobře kreslí a tak je většinou k rozeznání). Dopadlo to tak, že zjistila, že on je teď "miláček" a má "vážný vztah" s "dívkou" (u čehož si znechuceně odplivla a měla co dělat, aby toho nevyplivala víc, než jen obsah úst), která je zároveň jeho nevlastní sestřenicí (sem si přimyslete velkou vyblitou skvrnu vou-lá tečka za větou)

Kdo dál? Och ano, dlouhovlasé blonďaté o tři roky starší stvoření ze třeťáku,které si říká Michal Modrlák a byl by prakticky ideální subinkou, jak ona s požitkem říká svým kamarádkám, a pouští se do vysvětlování, že on je takovej "světlej typ", takže by se na jeho bledé, ostře řezané tváři krásně usadil ruměnec při určitém... druhu dráždění, které vynecháme, stejně to, tak by se kroutil blahem a sténal, neboť sem se její vyprávění sice dostalo, ale přes kamarádkami vydávané dávivé zvuky nebylo vyslyšeno.

A v poslední době si začíná uvědomovat, že onen děsivě plachej blonďáček, shodou okolností mladší bratr Miulky, je víc než okouzlující. Jak by řekla ona "kdyby byl, tak by stál", což je ovšem velmi nechutný detail a já doufám, že jste si nenablinkali do klávesnice.

Ach ano, tak tak....

 

 


Zobrazit další články tohoto autora

Související články

Copyright © 2008-2018 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.